Jandarmeria nu a avut milă! Sancțiuni dure pentru fani și pentru Dinamo după violențele de la meciul cu UTA

Jandarmeria nu a avut milă! Sancțiuni dure pentru fani și pentru Dinamo după violențele de la meciul cu UTA

Jandarmeria București a aplicat sancțiuni dure după incidentele violente de la partida Dinamo – UTA (1-0), ultima din sezonul regulat din Superligă. Meciul de pe „Arcul de Triumf” a fost prefațat de momente teribile. Ultrașii CSA Steaua, înfrățiți cu galeria arădenilor, au venit la stadion și a început un conflict violent între „militari” și „câini”. Atât în fața arenei, cât și pe stadion. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor