Ion Marin, reacție neașteptată după semifinala cu Olanda U19: „I-am luat în brațe la final, dar primul gol a fost penibil”

Ion Marin, reacție neașteptată după semifinala cu Olanda U19: „I-am luat în brațe la final, dar primul gol a fost penibil”

Ion Marin (70 de ani), selecționerul naționalei Under 19 a României, a tras primele concluzii imediat după eșecul cu reprezentativa similară a Olandei, scor 1-3, din semifinalele turneului final găzduit de țara noastră. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor