Ion Marin, selecționerul naționalei U19, declarații după înfrângerea cu Olanda: „Se putea, ar fi fost frumos să vedem și golul 2”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor