IOANIȚOAIA LA ZI » Directorul Gazetei Sporturilor, concluzii după remiza obținută de FCSB în partida cu Sepsi: „E o relaxare firească, titlul este adjudecat, este o chestiune formală”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor