Șumudică a dezvăluit suma imensă încasată într-un interval de 15 luni: „Atât am produs”

Șumudică a dezvăluit suma imensă încasată într-un interval de 15 luni: „Atât am produs”

Marius Șumudică, campion cu Astra, susține că în club ar fi intrat 17 milioane de euro în perioada în care a antrenat echipa din Giurgiu, dispărută între timp. Șumudică a antrenat la Astra, în al doilea mandat, în perioada aprilie 2015 - iunie 2017. A luat titlul în 2016, în primul sezon cu play-off, apoi s-a dus cu echipa până în 16-imile Europa League. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor