Topul jucătorilor care au cei mai mulți ani la petrecuți la aceeași echipă de club este dominat de trei nume mari, Thomas Muller, Anthony Lopes și Koke. Dar ceea ce este cu adevărat surprinzător este că toți trei au semnat cu echipele lor exact în același timp, în luna iunie a anului 2008! Folosind o expresie deseori folosită pentru aprecierea vinurilor, putem spune că anul 2008 a fost un an bun! Thomas Muller, Anthony Lopes și Koke au în momentul de față câte 16 ani și ...
Incredibil! Primii trei dintre fotbaliștii aflați încă în activitate, care au cei mai mulți ani petrecuți la același club, au semnat acum 16 ani exact în același timp!
- de Gazeta sporturilor
- 2024/11/14 19:12
Alte știri din Gazeta sporturilor
Publicații din Bucuresti
Adevarul
Agerpres
Anuntul imobiliar
Ararat
Banii nostri
Bursa
Cancan.ro
Cotidianul
Curierul National
Digi24
DigiSport
Evenimentul zilei
Formula AS
G4Media.ro
Gandul
Gazeta sporturilor
Ghimpele
Ghiseul Bancar
Hotnews
Jurnalul National
Libertatea
Natiunea
ProSport
Romania Libera
Romania Noua
Sport Magazin
Sport.ro
Spotmedia.ro
Spy News
Stiripesurse.ro
Tricolorul
Wall-Street
Ziarul Financiar
