Înainte de vizita FCSB-ului, antrenorul Gloriei Bistrița a amintit cum a eliminat-o acum 20 de ani: „Au mai fost surprize”

Înainte de vizita FCSB-ului, antrenorul Gloriei Bistrița a amintit cum a eliminat-o acum 20 de ani: „Au mai fost surprize”

Nicolae Grigore, 42 de ani, antrenorul Gloriei Bistrița, a prefațat duelul de Cupă cu FCSB, programat miercuri seara, ora 21:00. Stadionul „Jean Pădureanu” va fi plin pentru vizita campioanei. În prima etapă din grupele Cupei României Betano, FCSB va înfrunta o divizionară secundă, pe CS Gloria Bistrița, echipă preluată la începutul lunii septembrie de Nicolae Grigore și Ionuț Mazilu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor