Imagini de la „Arcul de Triumf” după ciclonul Ashley. Ce va urma la stadion

Imagini de la „Arcul de Triumf” după ciclonul Ashley. Ce va urma la stadion

Reprezentanții de la stadionul „Arcul de Triumf” au lucrat duminică seară la evacuarea apei de la arenă, după primele ploi din Capitală. Au început munca imediat după meciul Dinamo - FC Botoșani (2-2) Administrația Națională de Meteorologie (ANM) a emis încă duminică dimineață, 29 septembrie, mai multe avertizări meteo cod roșu, cod portocaliu și galben de ploi torențiale, valabile până luni, în aproape toată țara. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor