Anunț important și aplauze în vestiar, cu câteva minute înainte de Sepsi - FCSB: „Vă dau triplu!”

Anunț important și aplauze în vestiar, cu câteva minute înainte de Sepsi - FCSB: „Vă dau triplu!”

Laszlo Dioszegi, patronul celor de la Sepsi, a spus că jucătorii lui vor avea primă triplă la meciul împotriva celor de la FCSB, din runda cu numărul #11 din Superliga. Cu câteva minute înainte de startul partidei, Laszlo Dioszegi a declarat că își dorește cu orice preț ca Sepsi să o învingă pe FCSB, după ce în sezonul trecut cei de la Rapid, prin vocea lui Dan Șucu, au acuzat anumite aranjamente între clubul covăsnean și Gigi Becali. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor