Ia naștere Dinamo TV! Anunț de ultimă oră » Toate detaliile proiectului

Ia naștere Dinamo TV! Anunț de ultimă oră » Toate detaliile proiectului

Romeo Bănică, directorul de marketing al lui Dinamo, a anunțat lansarea unui nou proiect. Este vorba despre Dinamo TV, platformă destinată suporterilor „câinilor”. Acesta a făcut anunțul marți seară, a doua zi după succesul trupei lui Zeljko Kopic (47 de ani) cu Hermannstadt, scor 2-0, în etapa 29 din Superliga. „48 TV” se va numi postul clubului, cu trimitere către 1948, anul înființării lui Dinamo. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor