„Hoțului de hoți i-e frică!” » Insinuare frontală la adresa lui Gigi Becali: „Și cu asta am spus tot!”

„Hoțului de hoți i-e frică!” » Insinuare frontală la adresa lui Gigi Becali: „Și cu asta am spus tot!”

„Mai există omenii în prima ligă?” Ionuț Negoiță, fostul șef de la Dinamo, a abordat în interviul acordat Gazetei subiectul presupuselor jocuri de culise din Superligă. Negoiță nu s-a ferit să-l „înțepe” pe Gigi Becali, după ce patronul de la FCSB a ridicat unele semne de întrebare cu privire la posibilele alianțe din play-off. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor