A răbufnit după Botoșani - Sepsi: „Am arătat lamentabil. Și o echipă de Liga 3 ne-ar fi condus la pauză”

A răbufnit după Botoșani - Sepsi: „Am arătat lamentabil. Și o echipă de Liga 3 ne-ar fi condus la pauză”

FC Botoșani - Sepsi 1-2. Andrei Miron, fundașul gazdelor, a avut un discurs dur la finalul meciului. Stoperul a acuzat jocul Botoșaniului din prima repriză, catalogând prestația drept „lamentabilă”. Nici „centralul” Andrei Antonie nu a scăpat de nervii lui Miron. Andrei Miron a răbufnit după Botoșani - Sepsi „Am început meciul în minutul 50-60. Am arătat lamentabil în prima repriză. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor