Horațiu Lasconi rememorează povestea celebrului meci Bihor - Steaua 2-3 din septembrie 1988: „Cred că și azi jucam dacă nu dădea gol Balint”

Horațiu Lasconi, Steaua, Blat


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor