Hermannstadt țintește cele 3 puncte în meciul cu FCSB: „Mergem să câștigăm”

Hermannstadt țintește cele 3 puncte în meciul cu FCSB: „Mergem să câștigăm”

Dani Coman (44 de ani), președintele lui Hermannstadt, a declarat că echipa sa vrea să obțină victoria în meciul cu FCSB. FCSB - Hermannstadt se joacă astăzi, de la 20:00. Meciul de pe Arena Națională va fi liveTEXT pe GSP.ro și la tv pe Prima Sport 1, Orange Sport 1 și Digi Sport 1 Dani Coman a declarat că sibienii merg cu gânduri mari la București. Acesta are încredere că Hermannstadt poate învinge FCSB. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor