Kopic a prefațat meciul pentru supraviețuire: „Nu e ușor să fii acum la Dinamo”

Kopic a prefațat meciul pentru supraviețuire: „Nu e ușor să fii acum la Dinamo”

Zeljko Kopic, antrenorul lui Dinamo, a prefațat meciul cu FC Botoșani în cadrul unei conferințe de presă. Botoșani - Dinamo are loc luni, de la ora 20:00. Meciul va fi liveTEXT pe GSP.ro și televizat pe Orange Sport 1, Prima Sport 1 și Digi Sport 1 Partida din Moldova e extrem de importantă pentru Dinamo, care cade pe ultimul loc dacă pierde, dar ar începe să respire în cazul unei victorii. Kopic cunoaște miza meciului cu Botoșani și are încredere îl elevii lui. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor