Helle Thomsen, plină de optimism după ce a văzut repriza a doua din CSM - Esbjerg: „Putem să ne ridicăm la nivelul lor”

Helle Thomsen, plină de optimism după ce a văzut repriza a doua din CSM - Esbjerg: „Putem să ne ridicăm la nivelul lor”

CSM București a câștigat în ziua de Paști primul meci din sferturile de finală ale Ligii Campionilor, scor 30-29, pe teren propriu, în fața danezelor de la Esbjerg. Helle Thomsen, antrenoarea campioanei României, a reacționat imediat după acest succes, felicitându-și elevele mai ales pentru evoluția avută în partea a doua a confruntării. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor