Crina Pintea, după CSM București - Esbjerg 30-29: „Am avut piele de găină pe tot parcursul meciului. Vom merge acolo și ne vom bate la calificare”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor