Gigi Becali, prima reacție după ce MM Stoica a spus că ia în calcul plecarea de la echipă: „O să moară odată cu FCSB!” + Ce îi reproșează: „Nu e frumos ce a făcut”

Gigi Becali, prima reacție după ce MM Stoica a spus că ia în calcul plecarea de la echipă: „O să moară odată cu FCSB!” + Ce îi reproșează: „Nu e frumos ce a făcut”

Gigi Becali, patronul celor de la FCSB, a oferit o primă reacție după ce Mihai Stoica, managerul general al vicecampioanei, a lăsat de înțeles că aventura sa la roș-albaștri e mai degrabă spre „apus”, mărturisind că „a obosit”. Latifundiarul respinge varianta lansată de MM Stoica, fiind de părere că oficialul trebuie să continue la club și că acesta „o să moară odată cu FCSB”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor