Acuze de blat la finala Cupei României: „A venit cineva de la Dinamo și a zis: «Bă, stați, bă, liniștiți că e deja rezolvat!»”

Acuze de blat la finala Cupei României: „A venit cineva de la Dinamo și a zis: «Bă, stați, bă, liniștiți că e deja rezolvat!»”

Prezent la GSP LIVE, Claudiu Voiculeț (37 de ani) a vorbit despre finala Cupei României 2005, Dinamo - Farul 1-0. După ce a susținut că partida Viitorul - ASA Tg. Mureș 6-1, din 2016, a fost blat, fostul mijlocaș al unor echipe precum Farul, Internațional Curtea de Argeș, Pandurii, CFR Cluj și ASA Tg.Mureș susține că și ultimul act al Cupei României din 2005 nu s-a jucat pe teren. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor