Gigi Becali, înainte de Aberdeen - FCSB: „Nu am emoții. Dar e un an pierdut!”

Gigi Becali, înainte de Aberdeen - FCSB: „Nu am emoții. Dar e un an pierdut!”

Înainte de Aberdeen a– FCSB, din manșa tur a play-off-ului Europa League, Gigi Becali a vorbit despre ratarea marelui obiectiv: grupa UEFA Champions League. FCSB va juca de la ora 21:45 în Scoția, pe terenul lui Aberdeen, în turul play-off-ului Europa League. Meciul va fi liveTEXT pe GSP.ro și în direct pe platforma voyo.ro. FCSB poate prinde un loc în grupa Europa League, la fel ca anul trecut, însă Gigi Becali se declară dezamăgit. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor