Bombă! Fostul golgheter din Superligă este dorit în Premier League

Bombă! Fostul golgheter din Superligă este dorit în Premier League

Conform BBC, Philip Otele, fostul jucător al celor de la CFR Cluj, este dorit în Premier League! Fulham este echipa care s-ar interesa de serviciile sale, conform presei britanice. Potrivit sursei citate, formația de pe Craven Cottage și-a analizat cu atenție opțiunile pentru întărirea compartimentului ofensiv, considerând că o ofertă de aproximativ 15 milioane de euro ar putea fi suficientă pentru a-i convinge pe cei de la Basel să renunțe la atacantul nigerian. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor