Gigi Becali a criticat un singur jucător, după victoria cu UTA: „S-a cam pitit. L-aș fi scos la pauză!”

Gigi Becali a criticat un singur jucător, după victoria cu UTA: „S-a cam pitit. L-aș fi scos la pauză!”

Gigi Becali, patronul de la FCSB, a criticat un singur jucător după victoria categorică împotriva celor de la UTA, scor 4-0. Latifundiarul din Pipera nu a fost mulțumit de prestația mijlocașului Mihai Lixandru (24 de ani). Imediat după finalul partidei de pe Arena Națională, Gigi Becali a intrat în direct. Chiar dacă în prima parte a declarației a lăudat prestația jucătorilor săi, spre final, patronul a găsit și un fotbalist de care nu a fost mulțumit. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor