Basarab Panduru s-a luat de un jucător, după FCSB - UTA: „Trebuia mai mult”

Basarab Panduru s-a luat de un jucător, după FCSB - UTA: „Trebuia mai mult”

Fostul internațional Basarab Panduru (55 de ani) l-a cititicat pe Dejan Iliev (30), portarul celor de la UTA Arad, pentru primul gol primit în eșecul cu FCSB, scor 0-4. Basarab Panduru a analizat primul gol marcat de FCSB cu UTA, prin Bîrligea, și a remarcat aspectele pozitive din jocul roș-albaștrilor. Chiar dacă admite că șutul atacantului este puternic, Panduru consideră că Dejan Iliev ar fi trebuit să scoată mingea. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor