Gigi Becali a apărut la Palat cu noul supercar de 500.000 de euro: „Este cea mai bună dintre toate, doar cu ea mai merg”

Gigi Becali a apărut la Palat cu noul supercar de 500.000 de euro: „Este cea mai bună dintre toate, doar cu ea mai merg”

Gigi Becali a apărut cu o nouă mașină la Palatul din Aleea Alexandru, la câteva ore după victoria celor de la FCSB în fața CFR-ului, scor 3-2. După pasul important făcut în lupta pentru titlu, patronul de la FCSB și-a etalat noul bolid. Este vorba despre un Rolls-Royce Ghost albastru, o mașină cu un design impresionant. GALERIE FOTO. Gigi Becali a apărut la Palat cu noua mașină, un Rolls-Royce de lux +1 FOTO Autoturismul de lux are un motor V12 twin-turbo de 6. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor