Gigi Becali a anunțat primele de la FCSB după calificarea în Europa League: „E singurul jucător care are 200.000”

Gigi Becali a anunțat primele de la FCSB după calificarea în Europa League: „E singurul jucător care are 200.000”

Gigi Becali, patronul celor de la FCSB a anunțat cât vor încasa jucătorii pentru calificarea echipei în faza grupei de Europa League. Patronul roș-albaștrilor a dezvăluit că jucătorii au prime cuprinse între 30.000 și 100.000 de euro, iar Florin Tănase are cea mai mare primă, de 200.000 de euro. Becali a declarat că și Elias Charalambous va primi între 150.000 și 200.000 de euro. Gigi Becali, despre primele de Europa League: „Au 30- 50.000 de euro. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor