Gest uriaș făcut de fotbaliștii lui PSG: cu cine au decis să își împartă primele pentru câștigarea Champions League

Gest uriaș făcut de fotbaliștii lui PSG: cu cine au decis să își împartă primele pentru câștigarea Champions League

Jucătorii de la PSG au decis să își împartă primele cu cei 700 de angajați ai clubului după câștigarea Ligii Campionilor în fața celor de la Inter, scor 5-0. Președintele Nasser al-Khelaifi le-a promis jucătorilor un bonus financiar important dacă vor reuși să își adjudece cel mai important trofeu la nivel de club. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor