Laszlo Dioszegi, anunţ categoric la Sepsi: „Săptămâna viitoare avem antrenor”

Laszlo Dioszegi, anunţ categoric la Sepsi: „Săptămâna viitoare avem antrenor”

Laszlo Dioszegi, patronul lui Sepsi, a vorbit pentru GSP despre situaţia băncii tehnice la echipa covăsneană. Conducerea lui Sepsi are un singur nume pe listă: Daniel Opriţa. Antrenorul Stelei e însă legat prin contract de formaţia din Ghencea până în 2026. Oprița are o clauză de reziliere de 50.000 de euro, pe care Laszlo Dioszegi nu vrea sub nicio formă să o achite. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor