Gabi Iancu, resemnat după înfrângerea cu FCSB: „Până la urmă, am pierdut cu Steaua, în deplasare”

Gabi Iancu, resemnat după înfrângerea cu FCSB: „Până la urmă, am pierdut cu Steaua, în deplasare”

Gabi Iancu (29 de ani), atacantul lui FC Hermannstadt, a comentat evoluția echipei sale la finalul meciului cu FCSB, scor 3-0 în favoarea liderului Superligii. FCSB s-a impus în cel mai tare meci al etapei a 20-a din Superligă, 3-0, după un meci controlat de echipa roș-albastră. Gabi Iancu: „Până la urmă, am pierdut cu Steaua, în deplasare” „Sper să fie singura seară de uitat din acest sezon. Nu ne-a ieșit nimic în meciul acesta, nu am jucat cum ne-am vorbit. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor