Gabi Balint a răbufnit, după ce Steaua a ratat play-off-ul: „Așa nu se mai poate! Să joace în liga în care face față”

Gabi Balint a răbufnit, după ce Steaua a ratat play-off-ul: „Așa nu se mai poate! Să joace în liga în care face față”

Gabi Balint (61 de ani), unul dintre cei mai vocali susținători ai proiectului de la CSA Steaua, a răbufnit la finalul eșecului cu CS Mioveni, scor 0-2. „Militarii” au ratat prezența în play-off-ul ligii secunde. Pentru prima dată de la promovarea în liga secundă, Steaua a ratat prezența în play-off. Gabi Balint, fost mare atacant „militar” și susținător fervent al actualului proiect, a luat atitudine. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor