Ia sfârșit bătaia de joc la Steaua? De ce ratarea play-off-ului poate fi o veste bună

Ia sfârșit bătaia de joc la Steaua? De ce ratarea play-off-ului poate fi o veste bună

Pentru prima dată din momentul promovării în Liga 2, Steaua a ratat play-off-ul. Vestea nu e neapărat rea pentru suporterii Clubului Armatei. CSA Steaua a pierdut la Mioveni, scor 0-2, și nu mai are nicio șansă la play-off. Nu e mare pierdere. S-ar fi prezentat oricum degeaba, în continuare fără drept de promovare. Situația se poate dovedi una favorabilă pentru suporterii „militarilor”. Clubul fără conducere ar putea fi programat la ore normale în play-out. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor