Fotbalistul de la FCSB l-a sunat pe Becali și l-a scos din sărite: „L-am ascultat, vorbea în limba lui. Îi reziliez, ce să fac?”

Fotbalistul de la FCSB l-a sunat pe Becali și l-a scos din sărite: „L-am ascultat, vorbea în limba lui. Îi reziliez, ce să fac?”

Gigi Becali, patronul de la FCSB, a anunțat că îi va rezilia contractul lui Luis Phelipe (23 de ani, aripă stânga). Luis Phelipe nu s-a întors din Brazilia după vacanță și nu a făcut parte din lotul FCSB-ului în cantonamentul din Antalya. Fotbalistul a spus că a decis să rămână în Brazilia din cauza problemelor de sănătate ale copilului său, însă cei de la FCSB au refuzat să îl învoiască. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor