Experiență Imersivă "The Last Of Us" de la Sony: O aventură post-apocaliptică cum nu s-a mai văzut

Experiență Imersivă "The Last Of Us" de la Sony: O aventură post-apocaliptică cum nu s-a mai văzut

Sony împinge din nou limitele gamingului. La CES 2025, compania a dezvăluit o experiență imersivă revoluționară inspirată de The Last of Us, oferindu-le participanților șansa de a păși direct în lumea post-apocaliptică, înfricoșătoare. Folosind tehnologie de ultimă generație, Sony reinventează modul în care interacționăm cu jocurile, îmbinând elemente fizice și digitale pentru a crea ceva cu adevărat unic. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor