Come-back-uri în Superliga » O echipă apelează la trei foști jucători, unul trecut pe la FCSB

Come-back-uri în Superliga » O echipă apelează la trei foști jucători, unul trecut pe la FCSB

Cu probleme financiare și cu lotul descoperit de plecările masive din această iarnă, Poli Iași încearcă să-și întărească lotul cu fotbaliști experimentați, dar ieftini. Moldovenii au, la ora actuală, în vizor, trei jucători, toți trecuți prin Copou. Este vorba de mijlocașul Doru Popadiuc, închizătorul Samuel Gouet și atacantul Sekou Kamara. Primii doi se antrenează deja sub comanda lui Emil Săndoi, în timp ce ultimul e așteptat azi în Iași. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor