Eva Nicolescu s-a calificat în finala „Vocea României” » Zeljko Kopic, impresionat: „Bineînțeles că am votat!”

Eva Nicolescu, fiica lui Andrei Nicolescu, președintele celor de la Dinamo, s-a calificat în finala show-ului TV „Vocea României”. Acest aspect nu a fost treuct cu vederea nici de Zeljko Kopic, antrenorul „câinilor”, care a abordat acest subiect în conferința de presă premergătoare partidei cu Metaloglobus, în etapa #20 din Superliga. Eva Nicolescu s-a calificat în finala competiției în detrimentul lui Paul Ananie. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor