Ce spune Zeljko Kopic despre situația lui Boateng: „E normal să fie echipe interesate”

Ce spune Zeljko Kopic despre situația lui Boateng: „E normal să fie echipe interesate”

Zeljko Kopic, antrenorul celor de la Dinamo, a susținut conferința de presă premergătoare partidei cu Metaloglous din etapa #20 a Superligii. Duelul a fost programat mâine, 14 decembrie, de la ora 17:45. Zeljko Kopic a vorbit despre confruntarea cu Metaloglobus, despre situația lui Kennedy Boateng, fundașul care intră în iarnă în ultimele 6 luni de contract, dar și despre perioada de mercato din iarnă. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor