Eliminat cu FCSB, Șerbănică a răbufnit: „Doar la baschet se dădea fault acolo!” » Specialistul în arbitraj s-a pronunțat asupra fazei

Eliminat cu FCSB, Șerbănică a răbufnit: „Doar la baschet se dădea fault acolo!” » Specialistul în arbitraj s-a pronunțat asupra fazei

FCSB s-a impus în fața Unirii Slobozia, scor 2-0, luni seară, într-un meci din cadrul etapei cu numărul 20 din Superligă. Un moment important al partidei de la Clinceni a venit în minutul 57, la scorul 0-0, atunci când Daniel Șerbănică a fost eliminat pentru un fault asupra lui Juri Cisotti. Inițial, centralul partidei, Vlad Băban i-a acordat cartonașul galben fundașului stânga, dar a fost chemat la VAR pentru a revedea faza. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor