Echipa românilor din Europa e pe val! Locul 1 după 17 etape

Echipa românilor din Europa e pe val! Locul 1 după 17 etape

Gyor, echipa din Ungaria pentru care evoluează patru fotbaliști români, și-a câștigat meciul din etapa 17 și a urcat pe primul loc în campionatul Ungariei. Pentru Gyor evoluează fundașii Dejan Boldor (30 de ani), Ștefan Vlădoiu (26 de ani), precum și mijlocașii Paul Anton (34) și Claudiu Bumba (31). ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor