Ei sunt de vină? Lorena Balaci scoate la iveală realitatea brutală din fotbalul juvenil: „În 45 de ani n-am mai întâlnit așa ceva! Credeam că-l omoară în mașină”

Ei sunt de vină? Lorena Balaci scoate la iveală realitatea brutală din fotbalul juvenil: „În 45 de ani n-am mai întâlnit așa ceva! Credeam că-l omoară în mașină”

Aflată în fruntea ACS Daco-Getica, un club de Liga 4 care se axează masiv pe creșterea de copii și juniori, Lorena Balaci aduce în discuție la podcastul „Profu' de Sport” câteva dintre lucrurile care au șocat-o în sectorul juvenil, unde activează de ani buni. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor