Gabi Balint, după numirea lui Elias Charalambous la FCSB: „Ierarhia rămâne aceeași. Antrenor principal va fi omul cu banii” + „Nu cred că i se va permite să facă prea multe”

Gabi Balint, după numirea lui Elias Charalambous la FCSB: „Ierarhia rămâne aceeași. Antrenor principal va fi omul cu banii” + „Nu cred că i se va permite să facă prea multe”

Gabi Balint a comentat numirea cipriotului Elias Charalambous (42 de ani) ca antrenor la FCSB. Fostul internațional este de părere că numirea fostului jucător de la FC Vaslui este una de fațadă, și că tot Gigi Becali și Mihai Pintilii vor fi cei care vor lua deciziile în ceea ce privește echipa. Gabi Balint, după numirea lui Elias Charalambous la FCSB: „Ierarhia nu se schimbă” „Probabil a fost de MM Stoica. Nu am înețeles de ce s-a mizat pe un antrenor străin. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor