Ei ar putea fi principalii beneficiari ai afacerii de la Dinamo! Cum a fost primită vestea în vestiarul lui Burcă

Ei ar putea fi principalii beneficiari ai afacerii de la Dinamo! Cum a fost primită vestea în vestiarul lui Burcă

Dinamo a emis un comunicat în care anunță că Red&White 2022 Management deține din acest moment 80,7758% din acțiunile clubului. Cei mai fericiți de veste sunt fotbaliștii și angajații clubului.  Dinamo are un nou acționar majoritar, o companie condusă de antreprenorul Eugen Voicu (65 de ani) și de avocatul Andrei Nicolescu (46 de ani), fost vicepreședinte al clubului Rapid. Vestea venirii noilor investitori a fost primită cu aplauze în vestiarul „câinilor”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor