E OFICIAL: Dinamo s-a vândut » Surpriză! Noua conducere nu a luat doar acțiunile lui Șerdean + primele reacții

E OFICIAL: Dinamo s-a vândut » Surpriză! Noua conducere nu a luat doar acțiunile lui Șerdean + primele reacții

Dinamo s-a vândut de Dragobete! Dorin Șerdean a fost de acord să cedeze pachetul majoritar de acțiuni astăzi, la capătul mai multor zile de negocieri, se așteaptă doar rezolvarea detaliilor financiare pentru a se prezenta oficializarea afacerii.  UPDATE 20:00 / Dinamo anunță oficial afacerea Dinamo a emis un comunicat în care anunță oficial afacerea. Red&White 2022 Management deține din acest moment 80,7758% din acțiuni. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor