Eduard Novak îi răspunde lui Alin Petrache » Mesaj acid al fostului ministru: „Dacă ați greșit, dați-vă demisia de onoare! Poate altcineva va fi interesat și de rugby, nu numai de stadionul Arcul de Triumf ”

Eduard Novak îi răspunde lui Alin Petrache » Mesaj acid al fostului ministru: „Dacă ați greșit, dați-vă demisia de onoare! Poate altcineva va fi interesat și de rugby, nu numai de stadionul Arcul de Triumf ”

Într-un mesaj postat pe contul de Facebook, atât în română, cât și în maghiară, Eduard Novak, fostul ministru al sportului l-a atacat pe Alin Petreche, președintele Federației Române de Rugby. „Novak ne-a dat finanțare de 37 de lei patul în cameră dublă și 100 de lei pentru 3 mese pe zi”, a spus recent Alin Petreche. Iar Eduard Novak a avut azi o replică dură. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor