Marius Șumudică și-a aflat pedeapsa după ce a fost eliminat în meciul cu Rizespor

Marius Șumudică și-a aflat pedeapsa după ce a fost eliminat în meciul cu Rizespor

Marius Șumudică (52 de ani), antrenorul lui Gaziantepspor, a primit o etapă de suspendare plus o amendă de 1.281 de euro. În plus, potrivit unei clauze din contract, tehnicianul român ar putea fi sancționat cu 10.000 de euro pentru cartonașul roșu primit. Marius Șumudică nu va fi pe banca tehnică la următorul meci al lui Gaziantepspor de mâine, în deplasarea cu Alanyaspor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor