Edi Iordănescu s-a întâlnit cu Ancelotti și a rămas „blocat”

Edi Iordănescu s-a întâlnit cu Ancelotti și a rămas „blocat”

Invitat la podcastul GSP „2 la 1”, ediția #36, Edi Iordănescu a povestit cum legendarul antrenor Carlo Ancelotti l-a lăsat mască într-un dialog: „E primul antrenor care mi-a spus asta”. În urmă cu câțiva ani, Iordănescu participa la ședințele de pregătire susținute de Ancelotti. Atunci, Edi era selecționerul României, iar italianul activa la Real Madrid. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor