Fostul jucător de la FCSB și Dinamo, prezentat oficial în Liga 3

Fostul jucător de la FCSB și Dinamo, prezentat oficial în Liga 3

Andrei Ovidiu Marc (33 de ani), fostul fundaș central al celor de la FCSB și Dinamo, a fost prezentat oficial la CSO Băicoi, echipă din Liga 3. Acesta vine după un an petrecut la Ceahlăul Piatra Neamț, formație care la finalul acestui sezon a retrogradat în Liga 3, din postura de jucător liber de contract. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor