Dorin Șerdean, izgonit de suporteri de la stadion! Președintele lui Dinamo, înfuriat: „Vor suporta consecințele, e prea mult!”

Dorin Șerdean, izgonit de suporteri de la stadion! Președintele lui Dinamo, înfuriat: „Vor suporta consecințele, e prea mult!”

Dorin Șerdean, președintele executiv al lui Dinamo, a trecut prin momente delicate joi seara, înaintea și în timpul meciului cu CFR Cluj, pierdut de „câini”, scor 0-2. Oficialul alb-roșilor a intrat într-un conflict cu o parte dintre suporterii echipei, care îi reproșează situația teribilă prin care clubul trece la nivel administrativ și mai ales financiar. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor