Dieta lui George Florescu, unul dintre puținii fotbaliști români vegani: „Din punct de vedere fizic, mă simt mult mai bine”

George Florescu a fost invitat la GSP Live și a vorbit despre dieta sa vegană, pe care o practică de 5 ani


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor