Doliu în Columbia » Patru fotbaliști au fost uciși de fulger

Doliu în Columbia » Patru fotbaliști au fost uciși de fulger

 Incidentul a avut loc duminică, în apropierea orașului columbian Cajibio. Au decedat cinci persoane, dintre care patru erau fotbaliste. Cele patru jucătoare participau la un turneu de fotbal când a început o furtună. S-au adăpostit în preajma unui copac și asta le-a fost fatal, fiind lovite de fulger. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor