Ședință de urgență la Sepsi: „Așa nu se mai poate, e debandadă!”

Ședință de urgență la Sepsi: „Așa nu se mai poate, e debandadă!”

Nu e liniște la Sepsi, după 0-3 cu FCSB în runda #26 din SuperLiga. Attila Hadnagy, directorul general al clubului Sepsi, le-a transmis un ultimatum antrenorilor: „Nu mai merge așa!”. Sepsi a arătat extrem de rău cu FCSB, pe Arena Națională, și rămâne în afara obiectivului: covăsnenii sunt acum pe locul 7, la două puncte distanță de Rapid, ocupanta poziției a 6-a. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor