„Dinamo m-a pus să semnez rezilierea cu mâna ruptă” » Moment șocant dezvăluit în direct la GSP Live: „Nimeni nu știe”

„Dinamo m-a pus să semnez rezilierea cu mâna ruptă” » Moment șocant dezvăluit în direct la GSP Live: „Nimeni nu știe”

Paul Batin (35 de ani), atacantul care a evoluat la Dinamo în a doua parte a stagiunii 2015-2016, a povestit unul dintre cele mai urâte episoade din carieră: despărțirea de „câini”. Invitat la GSP Live în această dimineață, Batin a dezvăluit că Dinamo a renunțat la el după ce și-a rupt mâna la unul dintre antrenamentele roș-albilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor